Toen Nepocon in 2011 werd opgericht, waren er al vele veranderingen in de civieltechnische en waterbouwkundige markt ingezet. Er werd steeds meer werk uitbesteed door opdrachtgevers. Overheden hadden minder kennis zelf in huis. Aannemers besteedden meer engineeringswerk uit, mede door veranderende contractvormen. Daar sprong Nepocon op in als specialist in de volle breedte. Van initiatieffase tot uitvoering, voor opdrachtgevers en aannemers.

 

De naam Nepocon staat voor:

Nepo-(Grieks)-νερó= water

Con= constructies

 

Specialistische allrounders

Het grote voordeel van Nepocon is dat wij beide kanten van de markt uitstekend begrijpen. Als je met overheden werkt, dan is het handig dat je ervaring hebt met de politieke beslissingen die genomen worden rond projecten. Aannemers vinden het fijn dat onze specialisten zowel geotechnische als constructieve vraagstukken kunnen oplossen. Zij hebben kennis van het hele bouwproces. Onze specialistische allrounders nemen klanten graag werk uit handen.

 

Altijd een meedenkend aanspreekpunt

Je hoeft als nieuwe klant bij Nepocon niet iedereen te leren kennen voordat je aan de slag kunt met een project. Je contactpersoon is je aanspreekpunt. Vanaf het eerste contact blijft dat zo. Het zal je goed doen dat je altijd kunt vertrouwen op een adviseur die ook nog eens je contractvorm snapt. Meedenken in het bouwproces is onze tweede natuur. Dat bewijzen we graag.

Ons team

Frank Tijhuis F.Tijhuis@nepocon.nl Directeur/Eigenaar Icoon LinkedIn
Raymond Menkhorst R.Menkhorst@nepocon.nl Projectleider Icoon LinkedIn
Arjan Paf A.Paf@nepocon.nl Projectleider/Constructeur Icoon LinkedIn
Kevin ten Pas K.tenPas@nepocon.nl Constructeur Icoon LinkedIn
Robin Annink R.Annink@nepocon.nl Constructeur Icoon LinkedIn
Danny Grote Ganseij D.GroteGanseij@nepocon.nl Constructeur Icoon LinkedIn
Jelle Mensink J.Mensink@nepocon.nl Junior constructeur Icoon LinkedIn
Roy Haghuis R.Haghuis@nepocon.nl Modelleur Icoon LinkedIn
Kevin Mikkers K.Mikkers@nepocon.nl Modelleur Icoon LinkedIn
Wouter Hartman W.Hartman@nepocon.nl Modelleur Icoon LinkedIn
Erik Reinders E.Reinders@nepocon.nl Modelleur Icoon LinkedIn
Jurgen Luttikholt J.Luttikholt@nepocon.nl Modelleur Icoon LinkedIn
Danny Smit D.Smit@nepocon.nl Modelleur
Tim Hoppen T.Hoppen@nepocon.nl Modelleur Icoon LinkedIn
Chris Frederiks C.Frederiks@nepocon.nl Projectleider Icoon LinkedIn
Ben je benieuwd wat wij voor jou kunnen betekenen? Neem contact op